FasadenaFasadena

Apie Mus

Apie mus:

Musų veiklos sritis yra individualių bei komercinių pastatų fasadų apšiltinimas bei apdaila, gipso – kartono konstrukcijų montavimas, stogų dengimas.

Mūsų tikslas yra pateikti klientams optimalius sprendimus bei kokybę.

Mes pasiruošę profesionaliai ir dalykiškai bendradarbiauti.

Šiandiena mes siūlome firmų CAPAROL, KNAUF, EJOT, PAROC produkciją.

Fasadų šiltinimas iš išorės vata ar putų polistirenu turi daug privalumų:

  • Šilumos energijos taupymas.
  • Sumažėję apšildymo kaštai šaltuoju sezono metu;
  • Nesumažejęs patalpų plotas;
  • Fasadų visiškas atnaujinimas;
  • „Rasos taško“ panaikinimas laikančiose aitvarose;
  • Paprasta ir pigi fasadų eksploatacija ir restauravimo galimybės.

Išorėje montuojama šilumos izoliacija turi savų pliusų ir minusų. Išorėje įrengta šilumos izoliacija saugo sieną nuo kintančio atšalimo ir atšilimo, sulygina jos masyvo temperatūros svyravimus, ilgina konstrukcijos tarnavimo laiką. Išeinančių garų kondensacijos zona iškeliama už sienos ribų - į šilumos izoliacinę medžiagą. Tokiems darbams naudojamos garams laidžios šilumos izoliacinės medžiagos netrukdo garams judėti iš sienos į išorę; tai lemia drėgmės sumažėjimą sienoje ir pailgina konstrukcijų tarnavimo laiką. Šilumos izoliacija stabdo šilumos srauto judėjimą iš laikančiosios sienos į išorę, didindama laikančiosios konstrukcijos temperatūrą.

Lengvose tinkuotose sistemose šiltinimo plokštė tvirtinama prie sienos klijais ir mūrvinėmis, vėliau dengiama plonu tinko sluoksniu. Sluoksnio storis neviršija 15 mm. Akivaizdu, kad šilumos izoliacinei medžiagai tokiose sistemose keliami patys aukščiausi reikalavimai. Darbams atlikti būtini kvalifikuoti darbininkai.